Srpen 2011

So, Back to School!

31. srpna 2011 v 20:34 | washek |  ...blog - novinky
Před pár minutami začala poslední čtveřice hodin letních prázdnin 2011. Je to tak, už zítra se vrací školní rok a se školou spojené povinnosti. Všem návštěvníkům tohoto blogu, kteří jsou školou povinní, tak přeju, aby do nového školního roku vstoupili pravou nohou (pokud je pro vás pravou nohou levá, tak levou) a s úsměvem na tváři překonali dalších 10 měsíců v lavicích a užívali si tak alespoň chvíle s přáteli, neboť škola není jen nekonečné učení, úkoly a písemky, ale také místo, kde prožíváme nové zážitky a nabýváme zkušeností...
washek

Nové záhlaví a povídky k tomu :D

30. srpna 2011 v 14:06 | washek |  ...blog - novinky
Přiznám se, že tenhle lay se mi tak líbí, že jsem prostě nedokázal udělat nějaký nový, alespoň teď ne. Pouze jsem tedy vyměnil záhlaví a zůstal věrný poslednímu dílu. Je na něm Cole a Debby. Zřejmě ještě před výměnou layoutu, kterou plánuju až na začátek podzimu, vyměním záhlaví ještě jednou. Změnil se i citát na strohé: "Miluju tě!". Jak už jsem psal na FB, zítra dodělám titulky k sobotní epizodě "Jsi připraven na rande?", abych ještě v sobotu před premiérou této epizody (20:00) stihl začít vytvářet titulky ke čtvrtému dílu.
Jisté je bohužel to, že nám už zbývá jen jeden den prázdnin (dva i s tímto již načatým), a potom zpátky do školy. Já se na jednu stranu na září strašně těším, na druhou stranu ani trochu. No nedá se nic dělat, škola prostě byla, je a bude...
S příchodem školního roku se samozřejmě výrazně sníží možnosti, kdy být na blogu. Jisté je to, že soboty dopoledne bych tady měl být snad každý týden. Neděle budou obtížnější, jelikož hrajeme zápasy, ale samozřejmě, že se snad příležitosti najdou. V týdnu se tu pokusím být vždy tak na hodinku odpoledne, problém bude se středou, kdy mám hudebku, takže středy tady asi nebudu. V pátky sice hrajeme, ale školu mám jen do půl jedné, takže to se tady snad pokaždé "mihnu" a něco udělám.
Od října už snad bude možnost přidávat i epizody s dabingem, takže se na ně určitě těšte. No a pak je stále na programu ona slibovaná novinka, kterou odhalím už v září.
Poslední věc jsou epizody s titulky, které se trošičku v září uskrovní na dvě premiéry (tedy epizody 3x03 a 3x04). V říjnu jsou v plánu tři.

To je asi tak vše, co jsem měl na srdci, takže se mějte krásně a užívejte zbytek (teď už opravdu zbytek) prázdnin.
washek

3x02 - Krysí příběh (celá epizoda v AJ s českými titulky)

28. srpna 2011 v 20:00 | washek |  ...on Deck - celé epizody - titulky ČJ
Je tu druhá epizoda s českými titulky. Naposledy se objevuje Kirby. Hlavně část s panem Perníčkem, nebo kdy London souhlasí s dveřmi mě pobavila. Tak se bavte i vy!
Po spuštění videa, spustíte titulky kliknutím na tlačítko CC. Pokud nebudou titulky funkční, radím aktualizovat Flash player nebo zkusit jiný prohlížeč (především Google Chrome). Pokud ani to nepomůže, prosím neptejte se, nic dalšího mě nenapadá.

Tákže!

28. srpna 2011 v 13:34 | washek |  ...blog - novinky
Mám za sebou poměrně náročný poslední "kompletní" týden prázdnin. Nedá se nic dělat, pomalu ale jistě naskakuji na klasický stereotyp, který začne ve čtvrtek - škola, trénink, škola, trénink, škola, trénink. Někdy se říkám, co je to vlastně za život. Škola je sice nutná, ale ty tréninky, já hlupák... :(
Nu což, dnes večer očekávejte nový díl - "Krysí příběh". Během dnešního odpoledne a večera bych chtěl udělat díl příštího týdne, tedy "Jsi připraven na rande", abych zítra mohl udělat upoutávku a tu v úterý zveřejnit. Do konce prázdnin bych chtěl ještě udělat titulky k jednomu nebo dvěma dalším dílům, které budou mít premiéru v září. Což mě vede k doplnění informací: "Není pravda, že epizody budou zveřejňovány každý týden, po týdnu začínám pouze s prvními třemi epizodami a poté se už program trochu uskrovní tak, aby epizody vyšly přesně do konce dubna příštího roku (2. narozenin blogu). V září se tak můžete těšit na dvě epizody. Mohu ještě prozradit, že nejpočetnější na premiéry bude listopad a únor."
Během zítřka nebo dnešního večera bych chtěl ještě udělat nový layout, ale nadruhou stranu, je mi líto tohohle se zbavovat, protože se mi strašně líbí, takže zřejmě jen vyměním fotku v záhlaví.
Absolutně netuším, kdy udělám statistiky, protože poslední jsou z 19.6., a to přitom byla návštěva naprosto úžasná po celé prázdniny a já vám za to moc a moc děkuju.
Mimochodem, první epizodu s titulky už od premiéry 21.8.2011 20:00 zhlédlo 1 430 návštěvníků. Díky mockrát!
washek

Brenda Song je těhotná!

24. srpna 2011 v 23:01 | washek |  ...Disney Channel - novinky
Jak mě dnes odpoledne upozornil Fanda z tvdisney.blog.cz, po Americe se šíří zpráva o těhotenství naší hvězdy Sladkého života Brendě Song alias London Tipton. Třiadvacetiletá herečka údajně přišla do jiného stavu s bratrem Miley Cyrus - dvaadvacetiletým Tracem Cyrusem. Ověřoval jsem si info na několika serverech a zprávy se nerozchází, takže jsou zřejmě podložené skutečností. Brenda se navíc v poslední době začla objevovat ve volných šatech, čímž zvěsti jen tiše potvrzuje. Pokud je tato skutečnost pravda, přeji naší milé "London", aby to malé bylo zdravé a krásné, tak jako maminka!

Český název #7: 2x07- Goin' Bananas

23. srpna 2011 v 22:59 | washek |  ...oficiální názvy epizod 2. sezóny
Tentokrát už jste se trefili, neboť vítěz ankety je i názvem epizody!

Preview 3x02 - Krysí příběh

22. srpna 2011 v 12:00 | washek |  ...on Deck - celé epizody - titulky ČJ
Příští neděli je pro vás přichystán další díl. Krysí příběh a velká bitva Codyho a Bailey o Bucka a naposledy epizoda s Kirbym...
Tady je ochutnávka:

3x01 - Léčba tichem (celá epizoda v AJ s českými titulky)

21. srpna 2011 v 20:00 | washek |  ...on Deck - celé epizody - titulky ČJ
Je tu první epizoda poslední sezóny "Sladkého života". Cody a Bailey se vzpamatovávají z rozchodu každý po svém. Cody vstupuje do kruhu kapucínů a Bailey do kočičího klubu Emmy.
Po spuštění videa, spustíte titulky kliknutím na tlačítko CC. Pokud nebudou titulky funkční, radím aktualizovat Flash player nebo zkusit jiný prohlížeč. Pokud ani to nepomůže, prosím neptejte se, nic dalšího mě nenapadá.

Startuje 3. sezóna Sladkého života s titulky!

21. srpna 2011 v 9:00 | washek |  ...blog - novinky
Ačkoliv ještě na českém Disney Channelu neskončilo vysílání ani první sezóny Sladkého života na moři, vy - návštěvnici tohoto blogu budete mít šanci vychutnat si třetí sezónu pěkně v předstihu.
České titulky doplní jedinečné hlasy Colea, Dylana Sprouses, Brendy Song, Debby Ryan, Philla Lewise, Doca Shawa, Matthewa Timmonse, Erin Cardillo, W.D.Midllebrookse nebo i Fabia, Kim Rhodes, Briana Stepanka, Shawna Kingstona a Zoey Deutch.
Třetí sezóna startuje epizodou "Léčba tichem" už dnes ve 20:00. Příští týden se ve stejný den a stejný čas můžete těšit na "Krysí příběh".
Všech dvacet dva epizod třetí sezóny najdete s titulky jedině na tomto blogu (přičemž epizody "Koleda London" a "Poslední loučení na palubě" už jsou k dispozici). V období srpen 2011-duben 2012 si tak vychutnejte poslední sezónu "Sladkého života".

Anketa #7: Český název epizody TSLoD 2x07

20. srpna 2011 v 22:11 | washek |  ...ankety - názvy epizod 2. sezóny
Je tu anketa točící se kolem názvu sedmé epizody. Poprvé se v ní objevuje pan Blanket....

Celé epizody 3. sezóny Sladkého života na moři v AJ s CZ titulky!

20. srpna 2011 v 22:04 | washek |  ...on Deck - celé epizody - titulky ČJ
Kliknutím na číslo epizody se zobrazí stránka, na které můžete epizodu přehrát. Titulky spustíte kliknutím na tlačítko CC, které se objeví po spuštění videa.

3x01 - Léčba tichem
3x02 - Krysí příběh
3x03 - Jsi připraven na rande?
3x04 - Moje krásná Maya
3x05 - Boty a šachy
3x06 - Šťastnou cestu
3x07 - Rande s počítačem
3x08 - Párty začíná!
3x09 - Láska je boj!
...
3x11 - To je duch, pane Martine
...
3x15 - Koleda o London
...
3x22 - Poslední loučení na palubě

Preview 3x01 - Léčba tichem

20. srpna 2011 v 14:00 | washek |  ...on Deck - celé epizody - titulky ČJ
Už zítra ve 20:00 se můžete těšit na první epizodu třetí sezóny Sladkého života na moři s českými titulky.
Tady je ochutnávka:

Sabotáž?! Spíš k zasmání...

18. srpna 2011 v 15:28 | washek |  ...blog - novinky
I takhle se mohou vyjadřovat příznivci tohoto blogu :D Takovýto e-mail tu mám už poněkolikáté - jedná se o komentář zakázaného autora. No nic... Konkurenční boj (ač nevyhlášen) probíhá. Já se ho ale nezúčastním!

Český název #6: 2x06 - Family Thais

17. srpna 2011 v 20:37 | washek |  ...oficiální názvy epizod 2. sezóny
Ačkoliv se název objevil v anketě, prohrál o jeden hlas...

Fajn, zní to fajn!

15. srpna 2011 v 20:57 | washek
Tady je výstřižek písně z posledního premiérovaného dílu

Anketa #6: Český název epizody TSLoD 2x06

15. srpna 2011 v 12:54 | washek |  ...ankety - názvy epizod 2. sezóny
Tentokrát jsem kvůli časové zaneprázdněnosti nemohl anketu vypsat o víkendu, proto je tu teď a trvá do středečního večera. Vybírejte název epizody, ve které London navštíví svou babičku v Thajsku.

Třetí sezóna je také dokončená!

15. srpna 2011 v 11:40 | washek |  ...blog - novinky
Právě jsem dodělal i třetí sezónu Sladkého života Zacka a Codyho. Všechny anglické epizody jsou navíc funkční s výjimkou dílu "Super Twins", který není na YouTube umístěn. Dnes asi ještě dodělám informace o seriálu a potom uvidíme. Zbývá mi ještě položka herci a postavy. To bude na delší období, každopádně Cole, Dylan, Brenda a Phill budou jen ve stylu přesměrování na články o nich u TSLoD. No a čas se nám posunul a je čas se jít naobědvat. Tak vám přeju dobrou chuť...
washek

The Suite Life of Zack & Cody | Sezóna 3

15. srpna 2011 v 11:29 | washek
First Day of High School (Screenshot 8).png
........................................................................................................
........................................................................................................
........................................................................................................
CELÉ EPIZODY V ČJ - v ČR dosud nevysíláno
........................................................................................................

Fakta o 3. sezóně

15. srpna 2011 v 11:23 | washek |  ...of Zack & Cody - sezóna 3

Please Maddie.jpg

FAKTA O 3. SEZÓNĚ SLADKÉHO ŽIVOTA ZACKA A CODYHO

 • Třetí sezóna obsahuje 22 epizod.
 • ------------------------------------------------------------------------------------------
 • První epizoda byla v USA odvysílána 23. června 2007.
 • Poslední epizoda měla v USA premiéru 1. září 2008.
 • V ČR ještě nebyla tato sezóna vysílána
 • Epizody nebyly vysílány v pořadí produkce.
 • ------------------------------------------------------------------------------------------
 • HLAVNÍ ROLE:
 • Cole Sprouse, Dylan Sprouse, Brenda Song, Phill Lewis a Kim Rhodes učinkovali ve všech epizodách.
 • Ashley Tisdale chyběla v 11 epizodách (3x02,3x06,3x07,3x08,3x10,3x11,3x12,3x14,3x15,3x16,3x19) kvůli natáčení HSM 2.
 • ------------------------------------------------------------------------------------------
 • VEDLEJŠÍ ROLE:
 • Adrian R'Mante (Esteban) účinkoval v 5 epizodách
  (3x04,3x12,3x13,3x14,3x15).
 • Brian Stepanek (Arwin) účinkoval v 7 epizodách
  (3x03,3x04,3x05,3x08,3x12,3x13,3x22).
 • Estelle Harris (Muriel) se vrátila v poslední epizodě
  (3x22).
 • Robert Torti (Kurt Martin) účinkoval v 2 epizodách
  (3x01,3x15).
 • Charlie Stewart (Bob) účinkoval ve 2 epizodách
  (3x04,3x10).
 • Sophia Oda (Barbara) účinkovala v 5 epizodách
  (3x01,3x14,3x15,3x18,3x19).
 • Aaron Musicant (Lance) účinkoval ve 4 epizodách
  (3x03,3x05,3x08,3x12).
 • Patrick Bristow (Patrick) účinkoval v 1 epizodě
  (3x13).
 • Ernie Grunwald (pan Forges) účinkoval v 1 epizodě
  (3x01).
 • Camilla a Rebecca Rosso (Janice a Jessica) účinkovaly v 1 epizodě
  (3x19).
 • Marianne Muellerleile (sestra Dominika) účinkovala ve 1 epizodě
  (3x01).
 • Bo Crutcher (Skippy) účinkoval ve 3 epizodách
  (3x06,3x12,3x13).
 • Tyler Steelman (Mark) účinkoval v 3 epizodách
  (3x02,3x10,3x15).
 • Brittany Curran (Chelsea) účinkovala v 2 epizodách
  (3x05,3x16).
 • Jerry Kernion (šéf Paolo) účinkoval v 1 epizodě
  (3x17).
 • Sammi Hanratty (Holly) účinkovala ve 4 epizodách
  (3x02,3x03,3x06,3x13).
 • Giovannie Samuels (Nia) účinkovala v 7 epizodách
  (3x06,3x07,3x08,3x10,3x11,3x13,3x19).
 • Cierra Ramirez (Jasmine) účinkovala ve 4 epizodách
  (3x01,3x03,3x04,3x05).
 • H.L.Dworkin (Amy) účinkovala ve 4 epizodách
  (3x01,3x03,3x04,3x05).
 • Jaelin Palmer (Leah) účinkovala ve 4 epizodách
  (3x01,3x03,3x04,3x05).
 • Jareb Dauplaise (Wayne) účinkoval ve 4 epizodách
  (3x02,3x03,3x05,3x06).
 • Kara Taitz (Millicent) účinkovala ve 4 epizodách
  (3x02,3x03,3x06,3x13).
 • T.L.Barr (Haley) účinkovala ve 2 epizodách
  (3x02,3x19).
 • Todd Tucker (Pupeteer) účinkoval ve 2 epizodách
  (3x01,3x05).
 • Antony Acker (Norman) byl kreditován ve 4 epizodách
  (3x07,3x14,3x16,3x21), ve většině ostatních přesto účinkoval.
 • Sharon Jordan (Irene) byla kreditována ve 3 epizodách
  (3x14,3x16,3x21), ve většině ostatních přesto účinkovala.
 • ------------------------------------------------------------------------------------------
 • Alyson Stoner (Max) neúčinkovala již v žádné epizodě.
 • Caroline Rhea (Ilsa) neúčinkovala již v žádné epizodě.
 • Monique Coleman (Mary Margharet) neúčinkovala již v žádné epizodě.
 • Allie Grant (Agnes) neúčinkovala již v žádné epizodě.
 • Gus Hoffman (Warren) neúčinkoval již v žádné epizodě.
 • Vannesa Hudgens (Corrie) neúčinkovala již v žádné epizodě
 • ------------------------------------------------------------------------------------------
 • SPECIÁLNÍ HOSTÉ:
 • Tony Hawk si zahrál v 1 epizodě (3x17).
 • Jaden Smith si zahrál Travise v 1 epizodě (3x18).
 • M.C.Duncan si zahrál kouče Littla v 1 epizodě (3x19).
 • The Cheetah Girls si zahrály v 1 epizodě (3x20).
 • Chris Brown si zahrál v 1 epizodě (3x20).

Epizody - sezóna 3

15. srpna 2011 v 10:58 | washek |  ...of Zack & Cody - sezóna 3
Epizody ve třetí sezóně, po kliknutí na číslo epizody se dozvíte další info:

3x01 > Graduation
3x02 > Summer Of Our Discontent
3x03 > Sink or Swim
3x04 > Super Twins
3x05 > Who's the Boss?
3x06 > Baggage
3x07 > Sleepover Suite
3x08 > The Arwin That Came To Dinner
3x09 > Lip Synchin' in the Rain
3x10 > First Day of High School
3x11 > Of Clocks and Contracts
3x12 > Arwinstein
3x13 > Team Tipton
3x14 > Orchestra
3x15 > A Tale of Two Houses
3x16 > Tiptonline
3x17 > Foiled Again
3x18 > Romancing the Phone
3x19 > Benchwarmers
3x20 > Doin' Time in Suite 2330
3x21 > Let Us Entertain You
3x22 > Mr. Tipton Comes To Visit