Listopad 2012

Třetí sezóna v prosinci začne!

19. listopadu 2012 v 20:32 | washek |  ...on Deck - premiéry
Pochybnosti vyvolal program na měsíc prosinec, kde se objevila třetí sezóna Sladkého života, teď jsou ale asi roztýleny a je potvrzeno, že se začátku poslední šesté sezóny série Suite Life dočkáme! V televizních tipech totiž vyšlo:

"...bude 29. prosince v 9:00 následovat premiérová epizoda třetí série. V epizodě s názvem Myslíte si, že umíte randit? Bailey a Cody lžou jeden druhému o svých plánech. Oba si chtějí jít zatančit na rande, ale zjistí, že vlastně není vůbec jednoduché si rande domluvit. Překvapivě alespoň na chvíli zafunguje rada od London a Zacka. "

Takže se těšme na novou sezónu, která odstartuje (sice těsně, ale opravdu) ještě LETOS!!!Nehodil jsem flintu do žita ;)

8. listopadu 2012 v 21:06 | washek |  ...blog - novinky
Ahoooooj!
Jak jsem řekl, blog jsem neotevřel, ani nezavřel... Nikdy neskončil (ač jsem v komentářích četl jiné názory ;) - nebojte, vše čtu, ihned jak to napíšete)... ALE TEĎ JSEM ZPÁTKY, konečně mám čas a sílu na to, abych to tu po dlouuuhé době zase trochu rozjel. A jakou jinou dobu si vybrat než právě období, kdy končí druhá a začíná třetí sezóna Sladkého života. Za chvíli se po strašně dlouhé odmlce můžete těšit na program na prosinec. Pokouším se taky, aby se co nejdříve mohly rozjet znovu ankety, tentokrát o názvech epizod třetí sezóny (inu uvidíme). Jelikož jsem tu strašně dlouho nebyl a nevím, jak to mám u affs, napíšu na blogy všech svých affs, které jsem ještě v září měl a následně uspořádám na konci listopadu náběr affs :) Vím, že návštěvnost strašně poklesla (aby ne, nic tu přes tři měsíce nebylo), proto je pro mě velkou výzvou návrat k vyšším číslům. Jestli máte i VY tento blog rádi, šiřte dále, že je zpět!! Já vám za to moc děkuju! No a pak nějaké novinky??!! Co byste brali? Co by se vám líbilo?? Piště do komentářů ;)

Mějte se a smějte se! I se mnou tady na blogu! :)
washek