Prosinec 2013

3x22 - Maturita na lodi (celá epizoda v ČJ)

15. prosince 2013 v 21:09 | washek |  ...on Deck - celé epizody - ČJ
Trošku mě mrzí, že "I love you" bylo přeloženo "jen" jako "Mám tě rád/a" a ne trochu emočnější "Miluju tě", ale to je drobnost a na nejkrásnější, leč nejsmutnější epizodě ze všech to neubírá ani drobet. Snad se ještě někdy dočkáme kompletní prodloužené verze... Miluju Sladký život! =)

 


Sladký život přistál...

15. prosince 2013 v 21:06 | washek |  ...blog - novinky
Do očí se mi tak trochu derou slzy, neboť se dnes v 17:41 stalo něco, co jsem si v době založení tohoto blogu ani nedokázal představit. Ano, přesně v tu chvíli se naposledy uzavřely osudy blonďatých dvojčat Zacka a Codyho Martinových. Osudy, které obrazovky Disney Channelu v USA plnily dlouhých šest let se 158 epizodami, 1 celovečerním filmem a 4 účastmi charakterů v cross-overových epizodách. V České republice se na výsluní obrazovek hřáli 4 roky se 136 epizodami, 1 celovečerním filmem a 4 účastmi charakterů v cross-overových epizodách. Třetí hotelová sezóna bohužel nebyla odvysílána, takže jistá nadějička, že Sladký život nás ještě úplně neopustil tu je, ale bohužel hodně maličkatá.
Blog tu s vámi byl od konce vysílání druhé sezóny na moři v USA, takže zažil kompletní tři roky a dva měsíce s českou verzí spin-offu neuvěřitelně úspěšné hotelové série. Strašně moc si vážím toho, že přízeň blogu i přes to, že nezadržitelně "stárnu" a na blog nemám tolik času, neutuchá a vás je tu stále tolik. Vím, že nás spojuje jediné - láska ke Sladkému životu, protože je nadále mým názorem, že je to nejskvělejší seriál z dílny Disney Channelu, který bohužel/bohudík už nikdy nebude překonán. Dvojčata Sprouseova i ostatní stars se vydali různými cestami, v pravidelném kontaktu jsme vlastně přímo jen s Debby Ryan coby Jessie Prescott a nepřímém s Phillem Lewisem coby režisérem některých epizod seriálů DC, ale přesto si v srdci budeme hřát úžasné epizody jako Zaracha na 23. patře, Duch na pokoji 613, Je to bláznivý hotel, Vánoce v Tiptonu, Divný pár, Horor, Sladký život jede do Hollywoodu, Patnáct minut slávy, Sladký život vyplouvá, Maddie na palubě, Dvojitá návštěva, Když jste v Římě..., Ztraceni na moři, Spolubydlící, Přejdi Jordin, Hrátky s Sherlocky, Rozchod v Paříži, Léčba tichem, Šťastnou cestu, Vánoční koleda, Tornádo, Divadelní hra, Maturitní ples nebo Maturita na lodi a plno, plno, dalších... Je to tak, všechno jednou končí... Tento blog zatím ne, zatím... I jeho čas jednou přijde... Stejně tak jako přišel čas konce Sladkého života... Buďte šťastní i bez něj a žijte stejně jako Cole, Dylan, Brenda, Ashley, Debby, Phill, Matthew, Kim, Erin a mnoho dalších svůj "sladký život"!

3x21 - Maturitní ples (celá epizoda v ČJ)

14. prosince 2013 v 16:09 | washek |  ...on Deck - celé epizody - ČJ
Je tu předposlední epizoda Sladkého života na moři... Až se mi chce brečet, jak čas letí... =(

 


Volná sobota!

14. prosince 2013 v 16:00 | washek
Dětiii moje nejmilejšíí! :)
Omlouvám se strašně moc za svou neaktivitu, ale teď před Vánoci je to vážně šrumec. Na začátku prosince jsem se musel definitivně rozhodnout, z čeho budu na jaře maturovat a od té doby pořád jen nějaký koncert a zkoušky. Ale příští pátek to finišuje, strašně se na ten koncert těším - budu zpívat dva songy: "Ryba rybě" od Janka Ledeckého a "One hand One Heart" z West Side Story! =) Jinak jako tradičně nic nestíhám - vůbec nemám koupené dárky a vlastně jsem sám vymýšlel, co chci, teprve převčírem.
Samozřejmě jsem před týdnem kvůli tomu všemu shonu prošvihl i "premiéru" Prom Night, ale "naštěstí" pro mě ta premiéra neproběhla. Dnes už jsem ji nahrál a za chvíli tady epizoda bude. Uvidíme, jestli se ještě dnes (17:15), nebo zítra ve stejný čas dočkáme premiéry i velkého finále... Já si spíš upřímně myslím, že přijde až za týden, což by byl nejkrásnější (bohužel i nejsmutnější) dárek k Vánocům. Takže se nechme překvapit =) Na začátku prosince jsem stihnul nový design, tak snad se vám líbí, ještě ho samozřejmě budu během příštího týdne upravovat na zcela vánoční. Bohužel jsem prošvihnul taky všechny reprízy, který jsem chtěl nahrát, takže si to budu muset zase z programu všechno vytáhnout a pokusit se "zapracovat" =) V programu na leden je strašně málo premiér, ale určitě ho brzo přidám =)

Mějte krásnou sobotu, mí milí "Suitelife" fans =) w.