...blog - novinky

Sladký život přistál...

15. prosince 2013 v 21:06 | washek
Do očí se mi tak trochu derou slzy, neboť se dnes v 17:41 stalo něco, co jsem si v době založení tohoto blogu ani nedokázal představit. Ano, přesně v tu chvíli se naposledy uzavřely osudy blonďatých dvojčat Zacka a Codyho Martinových. Osudy, které obrazovky Disney Channelu v USA plnily dlouhých šest let se 158 epizodami, 1 celovečerním filmem a 4 účastmi charakterů v cross-overových epizodách. V České republice se na výsluní obrazovek hřáli 4 roky se 136 epizodami, 1 celovečerním filmem a 4 účastmi charakterů v cross-overových epizodách. Třetí hotelová sezóna bohužel nebyla odvysílána, takže jistá nadějička, že Sladký život nás ještě úplně neopustil tu je, ale bohužel hodně maličkatá.
Blog tu s vámi byl od konce vysílání druhé sezóny na moři v USA, takže zažil kompletní tři roky a dva měsíce s českou verzí spin-offu neuvěřitelně úspěšné hotelové série. Strašně moc si vážím toho, že přízeň blogu i přes to, že nezadržitelně "stárnu" a na blog nemám tolik času, neutuchá a vás je tu stále tolik. Vím, že nás spojuje jediné - láska ke Sladkému životu, protože je nadále mým názorem, že je to nejskvělejší seriál z dílny Disney Channelu, který bohužel/bohudík už nikdy nebude překonán. Dvojčata Sprouseova i ostatní stars se vydali různými cestami, v pravidelném kontaktu jsme vlastně přímo jen s Debby Ryan coby Jessie Prescott a nepřímém s Phillem Lewisem coby režisérem některých epizod seriálů DC, ale přesto si v srdci budeme hřát úžasné epizody jako Zaracha na 23. patře, Duch na pokoji 613, Je to bláznivý hotel, Vánoce v Tiptonu, Divný pár, Horor, Sladký život jede do Hollywoodu, Patnáct minut slávy, Sladký život vyplouvá, Maddie na palubě, Dvojitá návštěva, Když jste v Římě..., Ztraceni na moři, Spolubydlící, Přejdi Jordin, Hrátky s Sherlocky, Rozchod v Paříži, Léčba tichem, Šťastnou cestu, Vánoční koleda, Tornádo, Divadelní hra, Maturitní ples nebo Maturita na lodi a plno, plno, dalších... Je to tak, všechno jednou končí... Tento blog zatím ne, zatím... I jeho čas jednou přijde... Stejně tak jako přišel čas konce Sladkého života... Buďte šťastní i bez něj a žijte stejně jako Cole, Dylan, Brenda, Ashley, Debby, Phill, Matthew, Kim, Erin a mnoho dalších svůj "sladký život"!

Problém děcka...

4. listopadu 2013 v 15:51 | washek
Ahoj lidičky,
mám problém, o víkendu jsem nahrál čtyři epizody a mám je v počítači připravené k nahrání na internet... Ale ouha, zkouknito mi je odmítá, nechápu proč, ale prostě to nejde nahrát a YouTube totéž, poraďte mi prosím, kam je mám hodit... Díky! :)

Jsem tady a živ!

5. října 2013 v 17:32 | washek
Ahoj děcka...
Nebudu se vám omlouvat, protože by to bylo trapný. Nebyl jsem tady strašně dlouho a vím o tom. Mrzí mě to, protože mám tenhle blog pořád strašně rád, bohužel jsem musel řešit strašně moc osobních věcí a blog byla poslední věc, na kterou bych měl náladu. Teď mám tyhle věci snad vyřešený a vše se vrací do starých kolejí. Za celé dva měsíce jsem se skoro nestíhal na DC dívat, jen jsem viděl kousek Filmu mých snů, nic víc... A tady je teda dopuštění, těch věcí, co tu chybí... No, ale je to výzva a budu se snažit... Pro vás, protože především pro vás ten blog existuje! Takže se jde makat!
Díky za přízeň :) I <3 U! :) w.

Sunday's Eve!

8. září 2013 v 21:11 | washek
Ahooj :)
Je tu zase neděle večer - pozor, už druhá v devátém měsíci tohoto roku. Strašně nám ten čas letí. Jistě jste postřehli, že včera se premiéra epizody Nakopni to nekonala, a bohužel jsem zvukové stopy u nahrávání Austina & Ally nastavil, tak šikovně, že se mi obě epizody nahrály v maďarštině! "Sláva" mé technické "zdatnosti". Na tyhle dva díly si tak ještě chvilku budete muset počkat. :) Díky za pochopení :) Snad během tohoto týdne bude program na říjen, tak doufejme, že se vrátí Sladký život na moři s "premiérovými" díly :) Během příštího týdne přidám také nějaké stills k dvěma novým epizodám Kickin' It. které budou mít premiéru na konci měsíce :)
Co se týče mě, tak mně zítra začíná už opravdu škola na plné obrátky - tedy včetně seminářů, ale nestěžuju si. Bez hokeje mám najednou více času a ten vynakládám na to, na čem mi záleží :) A co vy? Jak jste započali školní rok 2013/14 (proboha, to je strašný, když si uvědomím, že do první třídy jsem nastupoval v š. roce 2001/2002)? :)

Užívejte krásný zbytek neděle a vstupte do nového týdne pravou nohou (samozřejmě klidně levou, pokud je pro vás levá ta "pravá" :D ) w.

Obrovská omluva!!!

6. září 2013 v 20:25 | washek
Ahoj děcka!
Straaaašlivě moc se omlouvám, ale prostě jsem nezvládal. Konec prázdnin a začátek nového školního roku (pro mě maturitního) byl opravdu hektický. Nechci se jen vymlouvat, prostě jsem pár dní na blog ani neměl náladu, přiznávám, že už teď mě trochu chytily nervy z maturity, ale to jsem snad na nějakou dobu překonal a přijde to "naplno" až na začátku roku kalendářního :) Jinak jsem si prázdniny užil naplno a byly fakt fantastické :) Co vy? A co první týden školy? :)
Co se blogu týče, budu se pokoušet to dávat všechno dohromady, epizodami Austina & Ally počínaje, popisy epizod Kickin' iT konče a tak dále. Prostě práce jak na kostele... :) Tak zítra budu pracovat :) Mějte krásnej víkend a ještě jednou se omlouvám! w.

Upoutávka na "Tornádo"

3. srpna 2013 v 20:15 | washek
Slibované české promo pro "Tornádo"! :)

Dvě třetiny "Tornáda" za námi!

3. srpna 2013 v 20:05 | washek
Ne, nezbláznil jsem se, to je realita....
Před pár chvílemi jsem se konečně vrátil domů a koukám se na Twister, který už pro vás samozřejmě nahrávám! Máme za sebou dvě části trojdílného cyklu "Tornádo" a já se nemůžu ubránit vzpomínkám na ty chvilky, kdy jsem si před dvěma a půl lety epizody jako nejnovější pouštěl v angličtině. Je neuvěřitelné, jak čas letí... Za chvíli obnovím záhlaví a přidám konečně upoutávku na poslední část (která se nijak neliší od té na první dvě) a také na start druhé sezóny Nakopni to!, který nás čeká už za týden... Užívejte horka! :) Jak se vám dnešní dvojdíl líbil? :) w.

The Sweet Vacation

29. července 2013 v 17:27 | washek
Krásný pondělí podvečer :)
Čas plyne neuvěřitelně rychle, a tak je tu téměř polovina prázdnin. Jak jste červenec ztrávili vy? Já si ho užil do sytosti a zmáknul jsem i věci, kterých jsem se bál. V tuhle chvíli se dívám na Hodně štěstí, Charlie a užívám letní relax. A co je před námi? No je toho strašně moc!
Už podle toho, že jsem po měsíci změnil layout jste jistě poznali, že se blíží Tornádo! Ano, tornádo premiér na Disney Channel. Protože před námi je v srpnu trojdílná epizoda Sladkého života, k tomu také čtyři premiéry Nakopni to, dále jedna epizoda Na parket a Austina & Ally. Samozřejmě mi tu ještě chybí epizoda Austina & Ally z července, kterou ještě budu muset nahrát, jakmile bude mít reprízu. Na anglické epizoda Kickin' iT Sensei & Sensibility ještě pracuju, buďte prosím trpěliví.
Nadále na blogu bude pokračovat "seriál" Vzpomínáme na The Suite Life Series, každý večer od 20:00 :) Co se týče Nakopni to, rozhodnutí o konci natáčení (tedy o zrušení případné 4. sezóny) stále ještě nepadlo. Padlo u Na parket, který se už 4. sezóny nedočká! No, co se dá dělat...

Užívejte si skvělý prázdniny! :) w.

What's new?!

11. července 2013 v 17:53 | washek
Krásný letní podvečer,
červenec se nám pomalu ale jistě blíží do své poloviny, za námi je pondělní premiéra epizody "Win, Lose or Ty", která se (možná trochu překvapivě) stala zatím nejsledovanější epizodou 3. sezóny, když si ji nenechalo ujít 942 000 diváků! Možná i to je jasný symbol producentům, že diváci chtějí 4. sezónu.
Proč je tohle téma tak aktuální?! To je jednoduché, včera totiž proběhla čtená zkouška k poslední (22.) epizodě třetí sezóny, která bude následující dny natáčena. Bude se jmenovat "Wasabi Forever" a bohužel tenhle název dost nasvědčuje tomu, že to je poslední epizoda seriálu (také Oliviin nový projekt by tomu nasvědčoval) a komentář Oliviiny mámy u fotky ze zkoušky spekulacím přidal. Naštěstí sama sebe později opravila a my si tak budeme muset počkat 2-3 měsíce na rozhodnutí, zda 4. sezóna zatím nejúspěšnějšího seriálu DISNEY XD bude nebo ne... Věřme, že ano...
V pondělí však bude mít premiéru "teprve" desátý díl (ještě tedy nejsme ani v polovině) Sensei & Sensibility, který proti sobě postaví Rudyho a Jacka. Spekulace visí nad epizodou jedenáctou, dle některých serverů by to totiž mohla být ta, ve které se Kim a Jack políbí a měla by být odvysílána už v pondělí 22., ale to vůbec není potvrzené, nechme se tedy překvapit. Je fakt, že po jedenácti epizodách odvysílaných vloni ze druhé sezóny přišla pauza do podzimu, tak uvidíme, jestli i letos to bude po 11 nebo jen po 10 dvaadvacetiminutovkách. :)
Každopádně v dálce už vyhlížíme srpen a konečně start druhé sezóny v Čechách. Čtyři díly slibují obrovskou podívanou, zkrátka je na co se těšit!!! :)

Těšíte se tak jako já? A chcete, aby měl seriál i 4. sezónu? Diskutujte a mějte krásné prázdniny :) w.

Prázdniny jdou, jupí jou!

29. června 2013 v 0:05 | washek
A je to tady!!! :)
Začaly nám prázdniny, pro mě ty poslední oficiálně středoškolské, nechápu to. Fakt to strašně letí a příští rok mě čeká maturita. Na blogaření už jsem vážně vykopávka, ale přesto mi to nevadí, stále mě to baví :) No a jak prázdniny začínají? Naprosto úžasně, už 1. července totiž má v USA premiéru snad nejočekávanější epizoda Kickin' iT - "Two Dates a Funeral", která se nedočkala nijak zdlouhavého popisu, ale prostě jasného a strohého: "Kim a Jack konečně přiznávají, že k sobě chovají city." No není to přesně to, na co jsme čekali? Těším se fakt moc. Jééénže, ve středu odjíždím na dovolenou, takže budu doufat, že do té doby se epizoda objeví, protože sice budu mít v zahraničí přístup na internet a budu občas něco přidávat, ale s videem to bude složitější, tak doufejme. Další informace o tom, co a jak bude přibývat v té době vám budu postupně podávat. Jistojistě tu ale nebudu od 18. do 21. července, to už konstatuji teď. A od srpna se uvidí, jestli se mi zásadně změní život nebo ne, tak či onak to na funkčnost blogu nebude mít vliv. :)
Celkově mám prázdniny dost naflákané a mám prakticky pořád co dělat, teda aspoň doufám, protože nesnáším úplné nicnedělání... I když... Dneska jsem odpoledne přijel domů a na férovku jsem vytuhnul a spal až do osmi večer... :D
Zítra má premiéru další díl Austina & Ally, k tomu reprízuje díl "Ty It Up", tak snad tu oboje během dne bude :) A co vy? Jaké máte plány na prázdniny? A těšíte se na nové epizody Kickin' iT? Fandíte Kick? A vůbec, jak se máte? :)

Tak krásný začátek prázdnin :) w.
 
 

Reklama