...Disney Channel - novinky

ShowSomeHearts

9. února 2013 v 17:00 | washek
Valentýnská akce Disney Channel a Disney XD, ve videu je SuiteLife-Jessie hvězda Debby Ryan, hvězdy Nakopni to - Olivia Holt, Leo Howard, Dylan R. Snyder a další stars jako Bella Thorne, Zendaya, Bridgit Mendler atd.
Musím říct, velmi hezká akce! :)))

Jak se líbilo? :)

4. prosince 2012 v 17:03 | washek
Ahooj :)
Začal nám advent, už máte nazdobeno? Já jo, takže když jsem doma (což bohužel moc často není), celý pokoj svítí :D :D
No, ale hlavně... Skončila nám druhá sezóna Sladkého života... Rok a půl po skončení v Americe, ale hlavně, že vůbec... :)
A už se nám hoodně blíží poslední sezóna série... Taky se tak moc těšíte, jako já?? Škoda, že začínáme mimo opravdové pořadí epizod... :) Každopádně, všechny nás čeká pořádný šok, co se týče hlasu Codyho (pokud tedy sezona byla dabována až letos, což zřejmě byla). Ačkoliv Coleův hlas měl být "mužský" už téměř celou druhou sezónu, u nás to přijde teprve teď, protože Jirka Köhler je holt mladíček ;) ...
Poslední rok se Sladkým životem tak začneme epizodou "So You Think You Can Date" už v 29. prosince! Tak se těšme :)

2. sezóna v listopadu nezačne!

13. října 2011 v 11:54 | washek
Právě se objevil program na listopad. Zpracuju ho odpoledne. Jisté je jen jedno. Druhá sezóna Sladkého života na moři v listopadu NEZAČNE! 19.11. od 9:40, kdy měl být vysílán první premiérový díl druhé sezóny, uvidíme pouze reprízu dílu Mezinárodní datová hranice. Smatná zpráva pro můj narozeninový víkend :( No nic, program, jak jsem řekl, bude odpoledne. Mějte se fajn!
washek

Brenda Song je těhotná!

24. srpna 2011 v 23:01 | washek
Jak mě dnes odpoledne upozornil Fanda z tvdisney.blog.cz, po Americe se šíří zpráva o těhotenství naší hvězdy Sladkého života Brendě Song alias London Tipton. Třiadvacetiletá herečka údajně přišla do jiného stavu s bratrem Miley Cyrus - dvaadvacetiletým Tracem Cyrusem. Ověřoval jsem si info na několika serverech a zprávy se nerozchází, takže jsou zřejmě podložené skutečností. Brenda se navíc v poslední době začla objevovat ve volných šatech, čímž zvěsti jen tiše potvrzuje. Pokud je tato skutečnost pravda, přeji naší milé "London", aby to malé bylo zdravé a krásné, tak jako maminka!

Weasels se nalodí už v srpnu!

12. července 2011 v 11:49 | washek

JAKO PRVNÍ! JAKO PRVNÍ! JAKO PRVNÍ! JAKO PRVNÍ! JAKO PRVNÍ!

Ano, je to tak! Už v sobotu 13. srpna v 8:30 se v zoufalé snaze vyprodat alespoň jeden koncert vydají Iron Weasel na palubu S.S. Tipton, aby zahráli samotnému panu Tiptonovi. Ashovi se ale nepodaří uspět s tím, že je Mosebyho starý přítel, musí Weasels předstírat, že jsou "Krazy Kouriskazi Brother" (cirkusová skupina). Jenže když se zjistí, že opravdoví " Krazy Kouriskazi Brother" jsou obyčejní zlodějí, musí pomoci i Zack s Codym, aby Weasels unikli a dostali šanci Wilfredu Tiptonovi zahrát...

V epizodě uvidíte staré známé Weaseláky:
Tripp Campbell (Logan Miller)
Derek Jupiter (Steve Valentine)
Burger Pitt (Greg Baker)
Ash Tyler (Stephen Full)
a také naše obyvatele Sladkého života:
Zack Martin (Dylan Sprouse)
Cody Martin (Cole Sprouse)
a Marion Moseby (Phill Lewis)

TAK NEZAPOMEŇTE! V SOBOTU 13.8.2011 OD 8:30!

Podruhé do Hollywoodu!

8. července 2011 v 8:55 | washek
Dnes se podruhé vypravíme do Hollywoodu, abychom sledovali pokračování dvojepizody "Sladký život jede do Hollywoodu". V minulém díle se rozhodlo, že v novém sitcomu na základě hotelu Tipton a dvojčat Zacka a Codyho budou právě tyto dvě postavy hrát Zack a Cody, jenže dnes se teprve zjistí jaký je Cody trémista. Maddie a London zatím dělají všechno pro to, aby se dostaly co nejblíž k hvězdě Johnnymu Vaineovi. Navlečou se proto do westernových kostýmů a stanou se dublérkami. Jenže netuší, co to všechno vlastně obnáší. A jaký rozruch způsobí "The Veronicas"? Dozvíte se už dnes v 11:00 na DC.

Co nového tento víkend? Prázdniny jsou zde!

30. června 2011 v 19:36 | washek

ZAČALY PRÁZDNINY! KONEČNĚ!

Vysvědčení jsou rozdaná, poslední červnový západ slunce má těsně před premiérou a zítra začíná snad každým milovaný červenec. Co si budeme povídat, od prosince se jedná o nejhojnější měsíc pro věrné diváky "The Suite Life...", protože si český Disney Channel pro nás přichystal rovnou pět premiér. Čtyřikrát zavítáme do Bostonského hotelu TIPTON a jednou na vodní hladinu, kde se potuluje S.S. TIPTON. Jistotou je, že již dva díly uvidíme tento víkend.

Že by naděje?

7. května 2011 v 14:13 | washek
Právě se na anglické wikipedii objevila zajímavá zpráva, která ale spíš hraničí s utopíí. Pod seznamem epizod Sladkého života na moři se totiž objevily jakési informace o čtvrté řadě, která by se měla jmenovat (The Suite Life on Air). Jelikož je stránka zablokovaná a může ji aktualizovat jen někdo, možná na tom trochu pravdy je, ale berte to s obrovskou rezervou. V popisu "první epizody" se objevuje i jméno Cole Sprouse, takže si raději počkejme na další potvrzující nebo vyvracející informace.
UPLOAD: Vše z wikipedie zmizelo, jednalo se o falešnou zprávu!

Sladký život na moří v USA...

7. května 2011 v 2:00 | washek
...právě teď spouští svou poslední epizodu s jedineečným komentářem Debby Ryan. Pokud máte možnost sledovat americký Disney Channel a nespíte, určitě se dívejte. Tato epizoda bude mít totiž v ČR premiéru odhadem mezi léty 2014-2015...

"Suite Finish"

6. května 2011 v 23:10 | washek
Je to tak! Za necelé tři hodiny se rozjede do vysílání poslední díl "Graduation on Deck", kde se jako hosté objeví Kim Rhodes, Brian Stepanek a Robert Torti. Dále se ukáží všichni členové stálého castu (Cole a Dylan Sprouses, Brenda Song, Debby Ryan, Phill Lewis) a vedlejšího castu (Matthew Timmons, Erin Cardillo, Rachael Bell, Zoey Deutch).
Debby Ryan v rozhovoru řekla, že při natáčení poslední epizody bylo těžké se soustředit, protože všichni vědeli, že to všechno končí, ale zároveň radost z toho, že show snad pobavila a dočkala se úspěchu. Debby Ryan se navíc stala průvodkyní posledního dílu, když jej bude svými poznatky komentovat při premiéře...

Všichni se tedy za pár chvil rozloučí s S.S. Tipton a každý se svou cestou odeberou žít dál svůj "Sladký život..."

 
 

Reklama