...Leo Howard v Na parket!

Plodný začátek týdne! :)

11. března 2013 v 16:15 | washek
Takže je tu pondělí,
a hned se vám musím přiznat k přešlapu, který se mi dnes v noci povedl. Už teď je vám asi jasné, že epizodu "Clean It Up" jsem ještě neviděl. O to "pikantnější" je ta hloupost/přešlap :D Vstal jsem si ve 2:25, což odpovídá šestihodinovému časovému posunu s východním pobřežím USA a deklarovaným časem premiéry Shake It Up v 20:30. Jééénže, to by se nesměl v USA v sobotu změnit čas na letní a tím pádem je na následujících 14 dní východní pobřeží USA jen o 5 hodin.
Tím pádem se přede mnou objevila Debby Ryan jako Jessie od 21:30. Nevadí, ráno jsem si najel na YouTube, jestli už nějaký agilní človíček nehodil epizodu tam, bohužel ne.
Ale co neobjevím, už teď je tam v horší kvalitě (ale přece) epizoda "I Do It Up", která má premiéru příští týden. No, co... Je hoooodně překvapivá, opravdu jsem takovéhle vyústění nečekal, přesto ho sem napíšu (včetně epizody jej najdete v celém článku). Promo k epizodě najdete jako video níže, epizoda je to skvělá, bez pochyby, uzavírá se tak příběh, který se prakticky prolínal od začátku této sezóny. Jen jeden otazník zůstává - co se stane v poslední epizodě z šesti natočených, ve které bude účinkovat Leo Howard jako Logan, protože story mezi ním a Rocky je stále otevřená.

A ještě z jiného soudku - Shake It Up a Kickin' It stars se včera rozhodli zásobit Twitter a Instagram plno fotkami a tweety, takže i ty tady ještě dnes čekejte! A bohužel tv program na duben stále není k dispozici... :(

Promo Shake It Up - Clean It Up

25. února 2013 v 11:00 | washek
Tak přeci jen to drby nebyly. Logan (Leo) bude i v příští epizodě... A především s Rocky... ;)

Leo Howard v dalším díle Na parket! - 24.2.2013

19. února 2013 v 16:13 | washek
Už ve třetím díle Na parket (My Fair Librarian It Up) se jako host představí Leo Howard... To promo mě fakt pobavilo... Jinak jsem se dokonce dočetl, že by měl chodit s Rocky... No, uvidíme, co se bude dít dál, každopádně jako stálý host bude určitě :)
 
 

Reklama